Iepazīšanās

randins02

Iepazīšanās

Kā un kur iepazīties?

Lai būtu attiecības, vispirms ir jāiepazīstas. Dažkārt cilvēki iepazīstas visneticamākajās situācijās un vietās. Taču visbiežāk tas notiek gluži ikdienišķos apstākļos. Nereti gadās iepazīties gluži nejauši, bet citreiz – jau iepriekš ir skaidrs, kāds būs cilvēks, kuru iepazīsi klātienē. Mūsdienās ir tik daudz vietu un veidu, kā iepazīties! Tomēr bieži nākas vilties, turklāt dažkārt pat nožēlot, jo atsevišķi gadījuma paziņas var izrādīties pat bīstami.

Vairāk...

Attiecību turpināšana

Attēls no: http://www.harmonet.hu/data/cikkek/66000/66859/01.jpg

Attiecību turpināšana

Ko darīt, lai pirmā tikšanās nekļūtu pēdējā?

Pirmkārt, atbilde ir praktiskas jeb tehniskas dabas. Lai pirmā tikšanās nekļūtu pēdējā, ir jāuzzina iepazītā puiša/meitenes koordinātes: e-pasta adresi, skaipa (skype) adresi, tālruņa numuru vai dzīves vietas adresi. Protams, to vēlams uzzināt no paša cilvēka, nevis pastarpināti no citiem. Jo pretējā gadījumā zvanu, e-pastu vai, it sevišķi, apciemojumu – visdrīzāk uzskatīs par uzbāzību.

Vairāk...

Virziens un mērķis

laulibas01

Attiecību virziens un mērķis

Ceļš uz laulību un ģimeni – kāpēc cilvēki precas?

Laulība – kā nopietna divu pretēja dzimuma cilvēku savienība, kas balstās uz mīlestību un ir orientēta uz bērnu radīšanu un audzināšanu, allaž ir bijusi jebkuras valsts uzmanība lokā. To aizsargā arī Latvijas Republikas Satversme: 110.pants. Valsts aizsargā un atbalsta laulību — savienību starp vīrieti un sievieti, ģimeni, vecāku un bērna tiesības.

Vairāk...